Superstar 2013 - 4. díl - 3.3.2013

Přidáno: 4.03.13 | Komentář

sponzorovaný odkaz


Konečně se soutěž přesouvá do zajímavějších sfér. První stovku adeptů čeká ještě náročný maratón, který ukončuje nádherná výhra a otevřená brána do světa showbyznysu. Možná jste v některých ohledech s porotou nesouhlasili a dost možná už máte svého favorita.

Nezapomeňte v neděli 3.3 sledovat další metu této pěvecké soutěže. Tentokrát se talenti utkají v divadle. Právě z něho vzejde finálová sestava, která po vzoru ostatních reality show zaujme místo pod jednou střechou. Budou spolu tak trávit daleko více času. O intriky, kamarádství a možná i lásku nebude nouze. Nezapomeňte fandit svým oblíbencům a doprovázejte je na cestě za vytouženou slávou…

TIP: Cesty domů

Pokračovat na novinku ->


« Předešlé Další »

SuperStar 2013

Nová série pěvecké soutěže s mnohaletou tradicí má za sebou své první kolo. TV Nova a TV Markíza opětovně svádějí boje o nedělní diváky. Každý, kdo zná předcházející ročníky by mohl možná namítnout, že se z tohoto žánrového rybníku vylovilo vše, co by ještě stálo za zmínku. Opak je pravdou. Režisér Pepe Majeský prozradil, že se celý koncept přetvořil do líbivějšího formátu, který se pokusí vykřesat poslední naději na znovuzrození, stále obživovaného pořadu. Podle všeho začala zcela nová éra SuperStar. Půjde o zajímavější a zároveň o propracovanější mejdan, než tomu bylo kdykoliv předtím.


TIP: výměna manželek online, doktoři z počátků online

TIP: Vyvolení 2013

Epizody SuperStar